Profesionální poradenství v energetice

Poskytneme vám kompletní poradenství v energetice, včetně realizace energetických koncepcí, které vám navrhneme. Našich služeb již využívá řada významných firem, obcí a státních institucí. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům. Získáte profesionální servis a výraznou úsporu peněz i času.

Více informací

Větrné elektrárny

Princip je jednoduchý a využívají jej elektrárny na fosilní paliva, bioplynové elektrárny i vodní elektrárny. "Vrtule" má speciálně upravené listy, aby využití větru bylo co nejefektivnější. Otáčením rotoru na ose "vrtule" vzniká mechanická energie, kterou generátor přeměňuje na energii elektrickou. Větrná elektrárna funguje naprosto automaticky a dokáže sama regulovat svůj výkon na parametry generátoru – nehrozí přetížení při velmi silném větru.

Větrné elektrárny potřebují specifické větrné podmínky, aby byly dostatečně efektivní. Výhodou je jejich bezúdržbovost a plně automatický chod. Životnost zařízení je minimálně 20 let.

Výkupní ceny – větrné elektrárny

  • 2,30 Kč/kWh

Zelený bonus – větrné elektrárny

  • 1,63 Kč/kWh

Nejjednodušší je nás kontaktovat, abychom vám mohli poskytnout konkrétní informace.

Můžeme vám zaručit maximálně vstřícné jednání a zpracování několika variant řešení pro vaše požadavky. Energetice se věnuje dlouhodobě, což si můžete ověřit z našich referencí. Porovnejte různé nabídky a oslovte nás s vaším požadavkem.

© 2009 Green Energy Consulting, s.r.o. | All rights reserved | Ucinnejsiweb | Mapa webu