Profesionální poradenství v energetice

Poskytneme vám kompletní poradenství v energetice, včetně realizace energetických koncepcí, které vám navrhneme. Našich služeb již využívá řada významných firem, obcí a státních institucí. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům. Získáte profesionální servis a výraznou úsporu peněz i času.

Více informací

Vodní elektrárny

Výhodou vodních elektráren je jejich relativně stálý výkon. Jsou závislé na přírodním elementu, který se zdaleka nemění tak často jako vítr či slunce. Podmínkou je samozřejmě výběr vhodného místa s relativně stabilním průtokem vody. V oblastech s kolísavým průtokem jsou někdy vodní elektrárny sezonní záležitostí. Vodní elektrárny jsou bezúdržbové a plně automatické. Voda pohání turbínu, která vyrábí elektřinu. Ta je pak distribuována do sítě, spotřebována nebo akumulována. Vodní elektrárny nijak nemění ráz krajiny a některé dokonce přispívají k vyrovnávání změn na tocích.

Výkupní ceny – vodní elektrárny

  • 2,70 Kč/kWh

Zelený bonus – vodní elektrárny

  • 1,26 Kč/kWh

Zajímají vás podrobnosti a možnosti, které vám vodní elektrárna nabízí? Získejte konkrétní informace.


Nejjednodušší je nás kontaktovat, abychom vám mohli poskytnout konkrétní informace.

Můžeme vám zaručit maximálně vstřícné jednání a zpracování několika variant řešení pro vaše požadavky. Energetice se věnuje dlouhodobě, což si můžete ověřit z našich referencí. Porovnejte různé nabídky a oslovte nás s vaším požadavkem.

© 2009 Green Energy Consulting, s.r.o. | All rights reserved | Ucinnejsiweb | Mapa webu