Profesionální poradenství v energetice

Poskytneme vám kompletní poradenství v energetice, včetně realizace energetických koncepcí, které vám navrhneme. Našich služeb již využívá řada významných firem, obcí a státních institucí. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům. Získáte profesionální servis a výraznou úsporu peněz i času.

Více informací

Energetický audit

Soubor úkonů, na jejichž konci jsou informace o způsobech a úrovni využívání energie. Energetický audit závěrem navrhuje opatření, která mohou hospodaření s energií zefektivnit, případně ji ušetřit. Řadě subjektů ukládá stát povinnost energetické audity provádět pravidelně. Základním hodnotícím prvkem energetického auditu je kvalitní vyhodnocení – závěrečná zpráva. Ta obvykle obsahuje seznam zjištěných nedostatků a doporučuje jejich nápravu. Nápravou nemusí být nutně stavba vlastní elektrárny. Často lze pouhou úpravou nastavení spotřebičů nebo změnou sazby elektřiny dosáhnout výrazné úspory energie. Pro více informací nebo vašimi požadavky nás kontaktujte.


Nejjednodušší je nás kontaktovat, abychom vám mohli poskytnout konkrétní informace.

Můžeme vám zaručit maximálně vstřícné jednání a zpracování několika variant řešení pro vaše požadavky. Energetice se věnuje dlouhodobě, což si můžete ověřit z našich referencí. Porovnejte různé nabídky a oslovte nás s vaším požadavkem.

© 2009 Green Energy Consulting, s.r.o. | All rights reserved | Ucinnejsiweb | Mapa webu