Profesionální poradenství v energetice

Poskytneme vám kompletní poradenství v energetice, včetně realizace energetických koncepcí, které vám navrhneme. Našich služeb již využívá řada významných firem, obcí a státních institucí. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům. Získáte profesionální servis a výraznou úsporu peněz i času.

Více informací

Řešení projektu „GEC PoC Fytomasa - ZVÝŠENÍ PODÍLU FYTOMASY NA PALIVOVÉM MIXU V ČR“

Let´s GEC >>

Od listopadu roku 2020 naše společnost začala řešit projekt v oblasti Vědy a Výzkumu „GEC PoC Fytomasa - Zvýšení podílu fytomasy na palivovém mixu v ČR“. Tento projekt je podpořen v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK), program OP PIK – Proof of Concept - Výzva IV. Jedná se o projekt pod číslem CZ.01.1.02/0.0/0.0/20_360/0023855. Další informace a publicitu tohoto projektu naleznete na našem webu - www.gec-gec.cz/media/PoC-GEC-Fytomasa.pdf

Poslední změna: Jun 08 2021 v 1:14 PM
zpět


Nejjednodušší je nás kontaktovat, abychom vám mohli poskytnout konkrétní informace.

Můžeme vám zaručit maximálně vstřícné jednání a zpracování několika variant řešení pro vaše požadavky. Energetice se věnuje dlouhodobě, což si můžete ověřit z našich referencí. Porovnejte různé nabídky a oslovte nás s vaším požadavkem.

© 2009 Green Energy Consulting, s.r.o. | All rights reserved | Ucinnejsiweb | Mapa webu