Profesionální poradenství v energetice

Poskytneme vám kompletní poradenství v energetice, včetně realizace energetických koncepcí, které vám navrhneme. Našich služeb již využívá řada významných firem, obcí a státních institucí. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům. Získáte profesionální servis a výraznou úsporu peněz i času.

Více informací

Řešení projektu „Vývoj filtru na záchyt těžkých kovů ve spalovacích procesech - GEC Aplikace IX. Filtr na těžké kovy“

Let´s GEC >>

Od ledna roku 2022 naše společnost začala řešit projekt v oblasti Vědy a Výzkumu „Vývoj filtru na záchyt těžkých kovů ve spalovacích procesech - GEC Aplikace IX. Filtr na těžké kovy“. Tento projekt je podpořen v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK), program OP PIK – Aplikace - Výzva IX. Jedná se o projekt pod číslem CZ.01.1.02/0.0/0.0/21_374/0026962. Další informace a publicitu tohoto projektu naleznete na našem webu - www.gec-gec.cz/media/GEC-info-aplikace.pdf

Poslední změna: Oct 10 2022 v 12:44 PM
zpět


Nejjednodušší je nás kontaktovat, abychom vám mohli poskytnout konkrétní informace.

Můžeme vám zaručit maximálně vstřícné jednání a zpracování několika variant řešení pro vaše požadavky. Energetice se věnuje dlouhodobě, což si můžete ověřit z našich referencí. Porovnejte různé nabídky a oslovte nás s vaším požadavkem.

© 2009 Green Energy Consulting, s.r.o. | All rights reserved | Ucinnejsiweb | Mapa webu